web tasarım

Web Tasarımı

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Bir web tasarım projesinin son adımlarından bir tanesi olan arama motoru optimizasyonu yani bir diğer adıyla SEO uygulaması, web sitenin hatta bir projenin bitimi ardından, o projeyi google gibi arama motorlarında bulunabilir hale getirmeye denir.

Bir projede web tasarım dâhilindeki tüm adımlar uygulanarak, hizmet aktif edilir. Ve işte bu noktada da projenin istenilen, hizmete bütünleşecek kelimeleri analiz edilir. Bu analizin ardından Arama Motoru Optimizasyonu uygulaması adı altında sitenizin google gibi arama motorlarında, analiz edilen bu kelimelerde öne çıkması sağlanır. Bizler Üreticy digital media olarak, üstlenmiş olduğumuz tüm projelerde vermiş olduğumuz bu hizmeti en başarılı bir şekilde gerçekleştirirken, bu uygulamada attığımı adımlar da şu şekilde sıralanabilmektedir.

Hizmetiniz için analiz kelimeler
Web projelerinizle bütünleşecek olan anahtar kelimeleranaliz edilir, ve bu işlemin ardından sizlere dönüşü hesaplanarak, yüzdeliklerle sonuçlanılır. İşte bu bağlamda temel kelimeler seçilerek bir diğer adıma geçilir.

Arama Motoru Optimizasyonu başlanır
Analiz edilen kelimeler, tamamıyla belirlendikten hemen sonra çeşitli uzman araştırmalarla, kelimeler profesyonel bir şekilde SEO uygulaması dâhili girerek Google, Yahoo ve Bing gibi arama motorlarında en üst sırada gözükmesi sağlanır.

SEO uygulamasını ardından
Anahtar kelimelerdeki seo uygulaması ardından, bu kelimelerle bütünleşecek içerikler belirlenir ve sisteme girilir. Böylelikle kelimelerdeki kalıcılığını yükselir. İşte bu gibi uygulamalı adımların ardından gerçekleştirmiş olacağımız Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetini sizlere Üreticy digital media olarak bu şekilde en iyi bir şekilde sunuyoruz.

Bazı SEO Referanslarımız

Web Tasarımı, Web Tasarım, Web Programlama, Özel Yazılım, SEO, Sunucu Barındırmai PHP Programlama, Web Yazılımı

Web tasarımı ve web yazılımı hizmetleri, SEO arama motoru optimizasyonu, sosyal medya hizmetleri, mobil programlama hizmetleri sunuyoruz.

Tekstilkent A24 Blok No:42, Esenler, İstanbul 34110
0212 438 5222