web tasarım

Web Tasarımı

Adwords Danışmanlığı

Adwords Danışmanlığı

Dünyanın arama motoru devi google üzerinden anahtar kelimelerle reklam verme sistemine verilen sistem olan Adwords, ile doğru tercih edilen anahtar kelimeler ve banner olarak grafiksel çalışmaların uyumunda doğru zamanda doğru atak yapıldığı taktirde, büyük ölçüde kar bazlı geri dönüş kazanabilirsiniz. Üreticy ailesi olarak sizler için, sitenize veya reklam yapacağınız şeye en uygun anahtar kelimeleri seçiyor, reklam tipinizi belirliyor, size getiri sağlayabilecek tüm uygulamaları doğru şekilde aktif ettikten hemen sonra, Adwords üzerinden olumlu sonuçlar almanıza olanak sağlıyoruz.

Vermiş olduğunuz hizmet ile bütünleştirdiğimiz, Adwords reklamlarını sizler için en uygun şekilde hazırlayarak,  tanıtım bazlı ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde gideriyoruz. Bu konudaki uzman ekibimiz ile hizmet verdiğimizin altını çizerken, şu ana kadar yapmış olduğumuz danışmanlık hizmetlerimizde de olumlu sonuçlar aldığımızı belirtmek isteriz. Sonuç olarak Sitenizin Arama Motorlarında Sponsor Bağlantı ya da En Başta Sarı Renkle Size Özel Bir Reklam Çalışması yapılmasını İstiyorsanız. URETICY Olarak Size Adwords Danışmanlığı Konusunda Tecrübemizle Hizmetinizdeyiz.


Web Tasarımı, Web Tasarım, Web Programlama, Özel Yazılım, SEO, Sunucu Barındırmai PHP Programlama, Web Yazılımı

Web tasarımı ve web yazılımı hizmetleri, SEO arama motoru optimizasyonu, sosyal medya hizmetleri, mobil programlama hizmetleri sunuyoruz.

Tekstilkent A24 Blok No:42, Esenler, İstanbul 34110
0212 438 5222