web tasarım

Web Tasarımı

E-Ticaret Yazılımı

Elektronik Ticaret veya "E-TİCARET" olarak da bilinen bu sistem ile internet üzerinden mal, hizmet ve satın alma sistemi olarak günümüzde yer almaktadır. E-Ticaret yazılımı ile oluşturduğumuz siteniz ürünlerinizi internet üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde satış yapabilirsiniz. Aynı zamanda E-Ticaret siteniz ile kendinizi bulunduğunuz yerden daha iyi bir yerlere gelmesini sağlıyabilirisiniz. 


Bize düşen bu alandaki hizmeti sizlere en iyi bir şekilde sunarak sizin de bulunmuş olduğunuz sektörde yükselmenize yardımcı olabiliriz. Ayrıca E-Ticaret siteniz ile internet üzerinden müşteriler sizlere ulaşarak ürünlerinizi satın alabilirler. 


Bizim size yapacağımız E-Ticaret siteniz ile sizin adınızı en iyi şekilde üst seviyelere çıkararak satışlarınızın artmasında da büyük bir etken olacaktır. Yaptığımız E-Ticaret yazılımları ile sizde adınızı duyurmak ve şirketinizin iyi bir yerlere gelmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Bizler 'Ureticy Digital Media' olarak, sizlerin ihtiyaçlarınızı dinleyerek, %100 çözüm odaklı fikirlerimiz ile, ihtiyaçlarınızı gidermek üzere yanınızdayız.

Üretime Girenler
Üretimden Çıkanlar

Web Tasarımı, Web Tasarım, Web Programlama, Özel Yazılım, SEO, Sunucu Barındırmai PHP Programlama, Web Yazılımı

Web tasarımı ve web yazılımı hizmetleri, SEO arama motoru optimizasyonu, sosyal medya hizmetleri, mobil programlama hizmetleri sunuyoruz.

Tekstilkent A24 Blok No:42, Esenler, İstanbul 34110
0212 438 5222